Můj blog
Vaše Adela

S manželem jsme se rozhodli, že uděláme pro sebe to nejlepší, což se v našem případě projevilo ve výběru nového vybavení do ložnice, a to hlavně nové postele, roštu a matrace. Inu, nejsme již nejmladší a musíme o sebe začít dbát. A nové vybavení ložnice je docela jednoduchým, ale zároveň velmi klíčovým krokem celého procesu regenerace našeho těla....

Vychovat děti tak, aby dokázaly v dospělosti správně a rozumně hospodařit s penězi, je někdy hotové umění. Víte, jaké jsou nejdůležitější zásady nakládání s penězi, které byste své ratolesti měli naučit? A od jakého věku je možné jim svěřit platební kartu k vlastnímu účtu, z něhož budou čerpat kapesné? Nechte se inspirovat našimi náměty.

Zvažujete v budoucnu výměnu nábytku v dětském pokoji? Máte pocit, že je naopak teď nezbytný čas na změnu příbytku vašich juniorů? Víte, jaký nábytek je pro ně nejdůležitější? Myslíte si, že vaše děti by se dokázaly vybavení svého pokoje zhostit samy? Možná, že dokážou více, než si o nich myslíte. Takhle jsme se s tím vypořádali my!

S mou kamarádkou jsme si řekli, že našich současných běžných účtů bylo dost a nastává čas pro změnu. Nabídka je velká, naše požadavky realistické, tak co se může pokazit? Zde vám přináším krátké shrnutí naší anabáze ve finanční džungli, kdy jsme hledaly nejlepší úlovek.

Slovo beton vyvolává již od dob minulého režimu negativní asociace, navozuje dojem šedivé unylosti a děsivé tíhy. Jenže vše nemusí být tak jednoznačné. My jsme beton rehabilitovali při výběru střechy. A je možné, že ho na vaši střechu posléze zvolíte třeba i vy.

Jak název napovídá, dnešní díl mého blogu bude věnovaný našim nejmenším i starším. Přišel čas, aby rodiče přebudovali pokoj i mým bratrům, protože starší už v pubertě nežere dětské kreslené tapety a ten mladší už se pomalu připravuje do první třídy.

S manželem pokračujeme ve stavbě domu a už se nám začíná rýsovat, co všechno by mělo být jeho součástí. Proto jsem se rozhodla sepsat věci, pro které jsme se rozhodli, a proč. Pokud také plánujete stavbu nebo přestavbu a součástí domu bude tašková střecha, prosklená stěna s venkovními žaluziemi, podlahové topení a zahradní jezírko s koi kapry, tak...